fbpx
Temerinska 28, Novi Sad, Srbija +381 21 4736 184 +381 62 352 053

Priznanje za Gimnaziju na 17. Sajmu obrazovanja

U godini kada Gimnazija Živorad Janković sa domom učenika slavi jubilej 20 godina postojanja, stiglo je i posebno priznanje za kvalitetan rad u prethodnom periodu u okviru 17. Sajma obrazovanja u Novom Sadu. Realizacijom projekata: „Putuj, istražuj, uči“, „Sarađuj da bi znao više“, „Za čistije i zelenije škole Vojvodine“, „Mi smo tim“, „Voda-izvor života“, „Budi svetlost“ i učešćem naših učenika na državnim konkursima i osvojenim nagradama škola se pozicionirala kao ustanova koja integrativno radi sa svojim učenicima u stimulativnom okruženju pružajući svakom detetu da iskoristi svoje potencijale i pored znanja usvoji dodatne važne životne veštine. Naša gimnazija je moderna škola sa najsavremenijim nastavnim sredstvima koja omogućavaju bolje i lakše prenošenje znanja a učenici kroz interaktivnu nastavu usvajaju znanja. Moto škole Više od obrazovanja je oličen u realizaciji svih projekata na nivou škole što nas izdvaja po kvalitetu, predanosti i posvećenom radu. Naša vizija škole koju učenici vole je živa i dobijeno priznanje predstavlja novi podstrek za još bolji rad u periodu koji je pred nama.