fbpx
Temerinska 28, Novi Sad, Srbija +381 21 4736 184 +381 62 352 053

Projekat „Triput URA za zdravlje u školi“

Tokom oktobra i novembra, 2013. godine u našoj školi će biti realizovan projekat „Triput URA za zdravlje u školi“ koji je pokrenut i organizovan od strane Centra za proizvodnju znanja i veština iz Novog Sada, a pod pokroviteljstvom Uprave grada Novog Sada za sport i omladinu. Ovim projektom biće obuhvaćeni svi učenici od prvog do četvrtog razreda.

Opšti cilj projekta je unapređenje mentalnog zdravlja i razvoj veština prevladavanja stresa mladih u srednjim školama.

Tokom ovog projekta biće realizovano 6 radionica:

  • Kako tumačim sebe, druge i svet oko sebe
  • Više optimizma, manje pesimizma
  • Životni ciljevi i sreća
  • Da trema ne pokvari ocene
  • Moj radni dan
  • Stil moj – utisak tvoj