Više od obrazovanja – vannastavne aktivnosti

Naša moto je – Više od obrazovanja. Kod dece razvijamo skladno fizički, intelektualni, emocionalni i duhovni aspekt.  Škola pruža kvalitetno obrazovanje, dodatnu podršku učenicima u savladavanju gradiva, sazrevanje u prijatnoj atmosferi, dosta vannastavnih aktivnosti u vidu sekcija i radionica.

Po prvi put naša škola učestvuje u projektu „Za čistije i zelenije škole Vojvodine“ koji je pokrenuo Pokrajinski sekretarijat za obrazovanje. Cilj nam je podizanje svesti o ekologiji i održivom razvoju kod svakog učenika.

Ove školske godine smo pokrenuli i inicijativu da učenici posete više mesta u našoj državi kako bi se bolje upoznali sa osobenostima, specifičnostima i kulturom različitih krajeva. Posebno upečatljivo i lepo je bilo u Ćupriji i Jagodini 22. i 23. septembra. Učenici su posetili i Šid 13.oktobra, Sremsku Mitrovicu 20.oktobra, Zrenjanin 27.oktobra i Vršac 3.novembra.

Pamtimo svako putovanje, druženje, priliku za produbljivanje prijateljstava i uživanje u lepim predelima naše zemlje.